KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15683270
nr 1568 3270
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Akvareller, 2 st, Musikanter. Signerade, Bladets mått: 17x22 cm, akvarell, yttermått inklusive ram:
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:37:55
2/10 16:20:07